Nowa oferta dla szkół


W nowym roku szkolnym mamy dla małych widzów szczególną gratkę!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Zwierząt 4 października chcielibyśmy Państwu zaproponować projekcję dwóch filmów przyrodniczych skierowanych do dzieci: „Mali giganci“(43 minuty) oraz „Dzika Afryka“(42 minuty).

Proponujemy pokazywanie obu tych filmów razem w jednym 95 minutowym bloku o nazwie „Mała Akademia we współpracy z BBC Earth“.
Oba są w wersji 2D i 3D do wyboru.

OPISU FILMÓW:

MALI GIGANCI
Pierwszy film BBC Earth na wielkim ekranie! Mali giganci 3D, to produkcja, która przeniesie widzów w zadziwiający świat miniaturowych bohaterów pokazując, że im ktoś jest mniejszy, tym większe są jego przygody. Ten fascynujący film ukazuje, jak wielką odwagą i „supermocami” muszą wykazać się małe stworzenia, by wygrać w tytanicznej walce o przetrwanie.
Zobacz zwiastun filmu.

DZIKA AFRYKA
To jeden z najbardziej ambitnych filmów przyrodniczych 3D, jakie kiedykolwiek zagościły na dużym ekranie. Dzika Afryka powstała przy użyciu najnowocześniejszej technologii 3D, by móc przenieść małych widzów prosto do dzikiego serca Afryki i pozwolić im przeżyć swoje własne spektakularne safari. Podczas podróży przez magiczne królestwo Afryki zanurzymy się w świecie wspaniałych miejsc i niesamowitych zwierząt oraz odkryjemy ich fascynujące sekrety. Dowiemy się, jak jeziora wulkaniczne wpływają na to, że tysiące flamingów zmienia swój kolor na czerwony, dlaczego upał lejący się na suche wydmy pustyni Namib zmusza jaszczurki do tańca i dlaczego na równiku pada śnieg. To przygoda, podczas której uwierzysz, że prawdziwy świat jest o wiele bardziej nadzwyczajny i inspirujący niż fikcja.
Zobacz zwiastun filmu.

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub jesteście zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt.